Sâmbătă, 22 noiembrie, s-a disputat faza locală din cadrul Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar_ONSȘ_Fotbal_U12, unde Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși” a obținut calificarea la etapa județeană!
Felicitări tuturor sportivilor, pentru emoția și spectacolul sportiv oferit pe teren!![]()
Mulțumim profesorilor,părinților pentru susținere și organizatorilor pentru buna desfăsurare a competiției!



Faza locală din cadrul Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar_ONSȘ_Fotbal_U12
